Personnel

Personnel in Suomenoja

Zack Arian

Sports Massage, hintaluokka 1

Petteri Eero-Hovi

Sports Massage, hintaluokka 1

Lauri Gayer

Sports Massage, hintaluokka 1

Reetta Haavisto

Sports Massage, Physiotherapy student, hintaluokka 1

Heli Harsunen

Physiotherapist, FM, hintaluokka 2 ja 3

Rita Heikkilä

Sports Massage, hintaluokka 1

Jarno Hyytiäinen

Osteopath, hintaluokka 2 ja 3

Tuomas Hämäläinen

Sports Massage, hintaluokka 1

Rasmus Kotka

Sports Massage, Physiotherapy student, hintaluokka 1

Maria Laatikainen

Sports Massage, hintaluokka 1

Janina Paavilainen

Sports Massage, hintaluokka 1

Tiia Rasi

Sports Massage, hintaluokka 1

Sami Salmi

Sports Massage, Osteopath, hintaluokka 2 ja 3

Riitta Vesanen

Physiotherapist, Lymphatic therapy, Sports Massage, hintaluokka 2 ja 3

Katja Voutilainen

Physiotherapist, Sports Massage, hintaluokka 2 ja 3

Joonas Väntti

Physiotherapist, urheiluhieroja, personal trainer, osteopaattiopiskelija, hintaluokka 2 ja 3

Personnel in Espoonlahti

Susanna Antikainen

Sports Massage, Personal Trainer, hintaluokka 2

Petri Haase

Sports Massage, hintaluokka 1

Kalle Hakkarainen

Sports Massage, Osteopath student, hintaluokka 2

Christos "Krisu" Kutsumbaris

Osteopath, Sports Massage, Personal Trainer, hintaluokka 2 ja 3

Antti Leirimaa

Sports Massage, hintaluokka 1

Kaleb Linnahalme

Physiotherapist, Sports Massage, hintaluokka 2 ja 3

Mikko Ojala

Sports Massage, Osteopath student, hintaluokka 2

Niko Pasonen

Sports Massage, hintaluokka 2

Sonja Sallinen

Sports Massage

Sara Seppäläinen

Physiotherapist, Seksuaalineuvoja, Sports Massage, hintaluokka 2 ja 4

Toni Sjöstedt

Sports Massage, hintaluokka 1

Riitta Vesanen

Physiotherapist, Lymphatic therapy, Sports Massage, hintaluokka 2 ja 3

Daniel Väänänen

Sports Massage, hintaluokka 1

Personnel in Tapiola

Susanna Antikainen

Sports Massage, Personal Trainer, hintaluokka 2

Jouni Hämäläinen

Sports Massage, hintaluokka 1

Jussi Ikonen

Osteopath, Sports Massage, akupunktio, hintaluokka 2

Alisa Kettunen

Sports Massage, hintaluokka 1

Lauri Näränen

Sports Massage, hintaluokka 1

Sebastian Palomaa

Physiotherapist, Sports Massage, hintaluokka 2 ja 3

Riitu Rautionaho

Physiotherapist, urheiluhieronta, hintaluokka 2 ja 3

Paula Varhimo

Sports Massage, hintaluokka 1

Valtteri Vertanen

Sports Massage, hintaluokka 1

Riki Wahlstedt

Sports Massage, hintaluokka 1

Nina Weiman

Sports Massage, hintaluokka 1

Personnel in Leppävaara

Maria Alopaeus

Physiotherapist, urheiluhieronta, hintaluokka 2 ja 3

Sam Degerstedt

Sports Massage, Osteopath, hintaluokka 2 ja 3

Niko Iivonen

Physiotherapist, Sports Massage, hintaluokka 2 ja 3

Eemeli Ikonen

Sports Massage, hintaluokka 1

Ari-Pekka Kanerva

Osteopath, hintaluokka 3

Niko Kärkkäinen

Sports Massage, Physiotherapist, Gym coach, hintaluokka 2 ja 3

Milla Noutere

Sports Massage, Voice Massage, hintaluokka 1

Ville Pidätys

Sports Massage, hintaluokka 1

Ville Soininen

Physiotherapist, Sports Massage, hintaluokka 2 ja 3

Suvi-Tuuli Suokas

Sports Massage, hintaluokka 1

Jenni Toivonen

Physiotherapist, hintaluokka 2 ja 3

Selma Virolainen

Sports Massage

Mikko Virtala

Urheilufysioterapeutti (sert.), hintaluokka 4

Emil Wikström

Sports Massage, hintaluokka 1

Janne Öfverström

Sports Massage, Osteopath, hintaluokka 2 ja 3

Personnel in Kamppi

Reetta Haavisto

Sports Massage, Physiotherapy student, hintaluokka 1

Jarno Hyytiäinen

Osteopath, hintaluokka 2 ja 3

Laura Korhonen

Osteopath, Sports Massage, hintaluokka 2 ja 3

Taru Kortelainen

Sports Massage, hintaluokka 1

Niklas Korvenoja

Physiotherapist, Sports Massage, Lihaskalvohieronta (fascia käsittely), Osteopath student, hintaluokka 2 ja 3

Atte Kuusi

Sports Massage, hintaluokka 1

Carita Lindblad

Sports Massage, hintaluokka 1

Kaleb Linnahalme

Physiotherapist, Sports Massage, hintaluokka 2 ja 3

Jarkko Marjava

Sports Massage, Osteopath student, Dry Needling Terapeutti, hintaluokka 2

Joonas Mustonen

Sports Massage, Osteopath, hintaluokka 2

Viveka Natri (Äitiyslomalla)

Sports Massage, hintaluokka 1

Helena Santala (Äitiyslomalla)

Sports Massage, hintaluokka 1

Sara Seppäläinen

Physiotherapist, Seksuaalineuvoja, Sports Massage, hintaluokka 2 ja 4

Virve Tavia

Physiotherapist, Seksuaalineuvoja, hintaluokka 2 ja 3

Ronja Tienhaara

Sports Massage, Physiotherapy student, hintaluokka 1

Petri Vauhkonen

Sports Massage, Dry Needling Advanced, hintaluokka 1 ja 2

Iida Viitanen

Physiotherapist, Sports Massage, hintaluokka 2, 3

Personnel in Etu-Töölö

Emmi Jalas

Sports Massage, hintaluokka 1

Henri Kari

Osteopath, hintaluokka 2 ja 3

Konsta Kollár

Sports Massage, hintaluokka 1

Fanni Laurila

Sports Massage, hintaluokka 1

Riitu Rautionaho

Physiotherapist, urheiluhieronta, hintaluokka 2 ja 3

Suvi Tarvainen (Äitiyslomalla)

Physiotherapist, hintaluokka 3

Personnel in Käpylä

Antti Auvinen

Sports Massage, hintaluokka 1

Maija Pesto

Physiotherapist, Sports Massage, hintaluokka 2 ja 3

Sanni Raassina

Sports Massage

Marika Sjöblom (Äitiyslomalla)

Physiotherapist, Sports Massage, hintaluokka 2 ja 3

Virve Tavia

Physiotherapist, Seksuaalineuvoja, hintaluokka 2 ja 3

Samu Välimäki

Physiotherapist ylempi AMK, Sports Massage, hintaluokka 2 ja 3

Personnel in Kirkkonummi

Jonathan Grönman

Sports Massage, hintaluokka 2

Jarkko Marjava

Sports Massage, Osteopath student, Dry Needling Terapeutti, hintaluokka 2

Outi Riesen

Sports Massage, jalkaterapeutti, hintaluokka 1

Janica Vaskelainen

Physiotherapist, Sports Massage, hintaluokka 2 ja 3

Jannike Wesander (Äitiyslomalla)

Sports Massage, Physiotherapy student, Personal Trainer, hintaluokka 1