Personal

Finnoos personal

Zack Arian

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Petteri Eero-Hovi

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Lauri Gayer

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Reetta Haavisto

Urheiluhieroja, Fysioterapiaopiskelija, hintaluokka 1

Heli Harsunen

Fysioterapeutti, FM, hintaluokka 2 ja 3

Rita Heikkilä

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Jarno Hyytiäinen

Osteopaatti, hintaluokka 2 ja 3

Tuomas Hämäläinen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Rasmus Kotka

Urheiluhieroja, Fysioterapiaopiskelija, hintaluokka 1

Maria Laatikainen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Janina Paavilainen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Tiia Rasi

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Sami Salmi

Urheiluhieroja, Osteopaatti, hintaluokka 2 ja 3

Riitta Vesanen

Fysioterapeutti, Lymfaterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Katja Voutilainen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Joonas Väntti

Fysioterapeutti, urheiluhieroja, personal trainer, osteopaattiopiskelija, hintaluokka 2 ja 3

Esbovikens personal

Susanna Antikainen

Urheiluhieroja, Personal Trainer, hintaluokka 2

Petri Haase

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Kalle Hakkarainen

Urheiluhieroja, Osteopaattiopiskelija, hintaluokka 2

Christos "Krisu" Kutsumbaris

Osteopaatti, Urheiluhieroja, Personal Trainer, hintaluokka 2 ja 3

Antti Leirimaa

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Kaleb Linnahalme

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Mikko Ojala

Urheiluhieroja, Osteopaattiopiskelija, hintaluokka 2

Niko Pasonen

Urheiluhieroja, hintaluokka 2

Sonja Sallinen

Urheiluhieroja

Sara Seppäläinen

Fysioterapeutti, Seksuaalineuvoja, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 4

Toni Sjöstedt

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Riitta Vesanen

Fysioterapeutti, Lymfaterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Daniel Väänänen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Hagalunds personal

Susanna Antikainen

Urheiluhieroja, Personal Trainer, hintaluokka 2

Jouni Hämäläinen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Jussi Ikonen

Osteopaatti, Urheiluhieroja, akupunktio, hintaluokka 2

Alisa Kettunen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Lauri Näränen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Sebastian Palomaa

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Riitu Rautionaho

Fysioterapeutti, urheiluhieronta, hintaluokka 2 ja 3

Paula Varhimo

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Valtteri Vertanen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Riki Wahlstedt

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Nina Weiman

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Albergas personal

Maria Alopaeus

Fysioterapeutti, urheiluhieronta, hintaluokka 2 ja 3

Sam Degerstedt

Urheiluhieroja, Osteopaatti, hintaluokka 2 ja 3

Niko Iivonen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Eemeli Ikonen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Ari-Pekka Kanerva

Osteopaatti, hintaluokka 3

Niko Kärkkäinen

Urheiluhieroja, Fysioterapeutti, Kuntosalivalmentaja, hintaluokka 2 ja 3

Milla Noutere

Urheiluhieroja, Voice Massage, hintaluokka 1

Ville Pidätys

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Ville Soininen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Suvi-Tuuli Suokas

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Jenni Toivonen

Fysioterapeutti, hintaluokka 2 ja 3

Selma Virolainen

Urheiluhieroja

Mikko Virtala

Urheilufysioterapeutti (sert.), hintaluokka 4

Emil Wikström

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Janne Öfverström

Urheiluhieroja, Osteopaatti, hintaluokka 2 ja 3

Kampens personal

Reetta Haavisto

Urheiluhieroja, Fysioterapiaopiskelija, hintaluokka 1

Jarno Hyytiäinen

Osteopaatti, hintaluokka 2 ja 3

Laura Korhonen

Osteopaatti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Taru Kortelainen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Niklas Korvenoja

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, Lihaskalvohieronta (fascia käsittely), Osteopaattiopiskelija, hintaluokka 2 ja 3

Atte Kuusi

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Carita Lindblad

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Kaleb Linnahalme

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Jarkko Marjava

Urheiluhieroja, Osteopaattiopiskelija, Dry Needling Terapeutti, hintaluokka 2

Joonas Mustonen

Urheiluhieroja, Osteopaatti, hintaluokka 2

Viveka Natri (Äitiyslomalla)

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Helena Santala (Äitiyslomalla)

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Sara Seppäläinen

Fysioterapeutti, Seksuaalineuvoja, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 4

Virve Tavia

Fysioterapeutti, Seksuaalineuvoja, hintaluokka 2 ja 3

Ronja Tienhaara

Urheiluhieroja, Fysioterapiaopiskelija, hintaluokka 1

Petri Vauhkonen

Urheiluhieroja, Dry Needling Advanced, hintaluokka 1 ja 2

Iida Viitanen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Framre-tolo personal

Emmi Jalas

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Henri Kari

Osteopaatti, hintaluokka 2 ja 3

Fanni Laurila

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Riitu Rautionaho

Fysioterapeutti, urheiluhieronta, hintaluokka 2 ja 3

Suvi Tarvainen (Äitiyslomalla)

Fysioterapeutti, hintaluokka 3

Kottbys personal

Antti Auvinen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Maija Pesto

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Sanni Raassina

Urheiluhieroja

Marika Sjöblom (Äitiyslomalla)

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Virve Tavia

Fysioterapeutti, Seksuaalineuvoja, hintaluokka 2 ja 3

Samu Välimäki

Fysioterapeutti ylempi AMK, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Kyrkslätts personal

Jonathan Grönman

Urheiluhieroja, hintaluokka 2

Jarkko Marjava

Urheiluhieroja, Osteopaattiopiskelija, Dry Needling Terapeutti, hintaluokka 2

Outi Riesen

Urheiluhieroja, jalkaterapeutti, hintaluokka 1

Janica Vaskelainen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Jannike Wesander (Äitiyslomalla)

Urheiluhieroja, Fysioterapiaopiskelija, Personal Trainer, hintaluokka 1