Henkilöstö

Suomenojan toimipisteen henkilöstö

Zack Arian

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Suomenoja


Petteri Eero-Hovi

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Suomenoja


Lauri Gayer

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Suomenoja


Reetta Haavisto

Urheiluhieroja, Fysioterapiaopiskelija, hintaluokka 1

Toimipisteet

Kamppi


Heli Harsunen

Fysioterapeutti, FM, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Niittykumpu, Suomenoja


Rita Heikkilä

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Suomenoja


Jarno Hyytiäinen

Osteopaatti, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Kamppi, Suomenoja


Tuomas Hämäläinen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Suomenoja


Rasmus Kotka

Urheiluhieroja, Fysioterapiaopiskelija, hintaluokka 1

Toimipisteet

Suomenoja


Maria Laatikainen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Suomenoja


Riku Nirkkonen

Urheiluhieroja, Osteopaatti, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Suomenoja


Janina Paavilainen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Suomenoja


Tiia Rasi

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Suomenoja


Nea Ruuskanen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Suomenoja


Sami Salmi

Urheiluhieroja, Osteopaatti, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Suomenoja


Riitta Vesanen

Fysioterapeutti, Lymfaterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Espoonlahti, Suomenoja


Katja Voutilainen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Suomenoja


Joonas Väntti

Fysioterapeutti, urheiluhieroja, personal trainer, osteopaattiopiskelija, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Suomenoja


Espoonlahden toimipisteen henkilöstö

Susanna Antikainen

Urheiluhieroja, Personal Trainer, hintaluokka 2

Toimipisteet

Espoonlahti, Tapiola


Petri Haase

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Espoonlahti


Kalle Hakkarainen

Urheiluhieroja, Osteopaattiopiskelija, hintaluokka 2

Toimipisteet

Espoonlahti


Linda Jylhäsalo

Osteopaatti, hintaluokka 3

Toimipisteet

Espoonlahti


Christos "Krisu" Kutsumbaris

Osteopaatti, Urheiluhieroja, Personal Trainer, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Espoonlahti


Antti Leirimaa

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Espoonlahti


Kaleb Linnahalme

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Espoonlahti


Mikko Ojala

Urheiluhieroja, Osteopaattiopiskelija, hintaluokka 2

Toimipisteet

Espoonlahti


Niko Pasonen

Urheiluhieroja, hintaluokka 2

Toimipisteet

Espoonlahti


Sonja Sallinen

Urheiluhieroja

Toimipisteet

Espoonlahti


Sara Seppäläinen

Fysioterapeutti, Seksuaalineuvoja, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 4

Toimipisteet

Espoonlahti, Kamppi


Toni Sjöstedt

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Espoonlahti


Riitta Vesanen

Fysioterapeutti, Lymfaterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Espoonlahti, Suomenoja




Tapiolan toimipisteen henkilöstö

Susanna Antikainen

Urheiluhieroja, Personal Trainer, hintaluokka 2

Toimipisteet

Espoonlahti, Tapiola


Jouni Hämäläinen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Tapiola


Jussi Ikonen

Osteopaatti, Urheiluhieroja, akupunktio, hintaluokka 2

Toimipisteet

Tapiola


Alisa Kettunen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Tapiola


Lauri Näränen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Tapiola


Sebastian Palomaa

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Tapiola


Riitu Rautionaho

Fysioterapeutti, urheiluhieronta, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Etu-Töölö, Tapiola


Paula Varhimo

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Tapiola


Valtteri Vertanen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Tapiola


Riki Wahlstedt

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Tapiola


Nina Weiman

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Tapiola



Leppävaaran toimipisteen henkilöstö

Maria Alopaeus

Fysioterapeutti, urheiluhieronta, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Leppävaara


Sam Degerstedt

Urheiluhieroja, Osteopaatti, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Leppävaara


Niko Iivonen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Leppävaara


Eemeli Ikonen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Leppävaara


Ari-Pekka Kanerva

Osteopaatti, hintaluokka 3

Toimipisteet

Konala, Leppävaara


Niko Kärkkäinen

Urheiluhieroja, Fysioterapeutti, Kuntosalivalmentaja, hintaluokka 2

Toimipisteet

Leppävaara


Milla Noutere

Urheiluhieroja, Voice Massage, hintaluokka 1

Toimipisteet

Leppävaara


Ville Pidätys

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Leppävaara


Ville Soininen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Leppävaara


Suvi-Tuuli Suokas

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Leppävaara


Jenni Toivonen

Fysioterapeutti, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Konala, Leppävaara


Selma Virolainen

Urheiluhieroja

Toimipisteet

Leppävaara


Mikko Virtala

Urheilufysioterapeutti (sert.), hintaluokka 4

Toimipisteet

Konala, Leppävaara


Emil Wikström

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Leppävaara


Janne Öfverström

Urheiluhieroja, Osteopaatti, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Leppävaara


Kampin toimipisteen henkilöstö

Reetta Haavisto

Urheiluhieroja, Fysioterapiaopiskelija, hintaluokka 1

Toimipisteet

Kamppi


Jarno Hyytiäinen

Osteopaatti, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Kamppi, Suomenoja


Antti Kauppila

Fysioterapeutti, PhysioTrainer, Urheiluhieronta, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Kamppi


Laura Korhonen

Osteopaatti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Kamppi


Taru Kortelainen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Kamppi


Niklas Korvenoja

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, Lihaskalvohieronta (fascia käsittely), Osteopaattiopiskelija, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Kamppi


Atte Kuusi

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Kamppi


Carita Lindblad

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Kamppi


Jarkko Marjava

Urheiluhieroja, Osteopaattiopiskelija, Dry Needling Terapeutti, hintaluokka 2

Toimipisteet

Kirkkonummi


Joonas Matikainen

Osteopaatti, Urheiluhieroja hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Kamppi


Joonas Mustonen

Urheiluhieroja, Osteopaattiopiskelija, hintaluokka 2

Toimipisteet

Kamppi


Viveka Natri (Äitiyslomalla)

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Kamppi


Helena Santala (Äitiyslomalla)

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Kamppi


Sara Seppäläinen

Fysioterapeutti, Seksuaalineuvoja, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 4

Toimipisteet

Espoonlahti, Kamppi


Virve Tavia

Fysioterapeutti, Seksuaalineuvoja, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Kamppi, Käpylä


Ronja Tienhaara

Urheiluhieroja, Fysioterapiaopiskelija, hintaluokka 1

Toimipisteet

Kamppi


Petri Vauhkonen

Urheiluhieroja, Dry Needling Basic 1 ja 2, hintaluokka 1 ja 2

Toimipisteet

Kamppi


Iida Viitanen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2, 3

Toimipisteet

Kamppi


Etu-Töölön toimipisteen henkilöstö

Emmi Jalas

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Etu-Töölö


Henri Kari

Osteopaatti, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Etu-Töölö


Konsta Kollár

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Etu-Töölö


Fanni Laurila

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Etu-Töölö


Riitu Rautionaho

Fysioterapeutti, urheiluhieronta, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Etu-Töölö, Tapiola


Aili Sintonen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Etu-Töölö


Suvi Tarvainen (Äitiyslomalla)

Fysioterapeutti, hintaluokka 3

Toimipisteet

Etu-Töölö




Käpylän toimipisteen henkilöstö

Antti Auvinen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Käpylä


Maija Pesto

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Etu-Töölö


Sanni Raassina

Urheiluhieroja

Toimipisteet

Käpylä


Marika Sjöblom (Äitiyslomalla)

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Käpylä


Virve Tavia

Fysioterapeutti, Seksuaalineuvoja, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Kamppi, Käpylä


Heidi Viitala

Osteopaatti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Käpylä


Samu Välimäki

Fysioterapeutti ylempi AMK, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Käpylä




Kirkkonummen toimipisteen henkilöstö

Jonathan Grönman

Urheiluhieroja, hintaluokka 2

Toimipisteet

Kirkkonummi


Janne Kuorilehto

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Kirkkonummi


Jarkko Marjava

Urheiluhieroja, Osteopaattiopiskelija, Dry Needling Terapeutti, hintaluokka 2

Toimipisteet

Kirkkonummi


Outi Riesen

Urheiluhieroja, jalkaterapeutti, hintaluokka 1

Toimipisteet

Kirkkonummi


Janica Vaskelainen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Kirkkonummi


Jannike Wesander (Äitiyslomalla)

Urheiluhieroja, Fysioterapiaopiskelija, Personal Trainer, hintaluokka 1

Toimipisteet

Kirkkonummi


Niittykummun toimipisteen henkilöstö

Terhi Antikainen

Fysioterapeutti, hintaluokka 2 ja 4

Toimipisteet

Espoonlahti, Niittykumpu, Suomenoja


Juha Hanninen

Urheiluhieroja, Osteopaattiopiskelija, hintaluokka 2

Toimipisteet

Niittykumpu


Heli Harsunen

Fysioterapeutti, FM, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Niittykumpu, Suomenoja


Teemu Honkanen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, PhysioTrainer, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Niittykumpu


Niika Kyllönen

Urheiluhieroja, Osteopaattiopiskelija, hintaluokka 1

Toimipisteet

Niittykumpu


Maria Merra

Osteopaatti, hintaluokka 3

Toimipisteet

Etu-Töölö, Niittykumpu


Samuli Moilanen

Fysioterapeutti, hintaluokka 3

Toimipisteet

Niittykumpu


Iida Nenonen

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Niittykumpu


Johanna Paavilainen

Urheiluhieroja, Osteopaattiopiskelija, hintaluokka 1

Toimipisteet

Niittykumpu


Katriina Pohjola

Fysioterapeutti, hintaluokka 2 ja 3

Toimipisteet

Kamppi, Niittykumpu


Jesse Svahn

Urheiluhieroja, hintaluokka 1

Toimipisteet

Niittykumpu


Mikko Virtanen

Urheiluhieroja, Dry Needling Terapeutti, hintaluokka 1

Toimipisteet

Niittykumpu


Teemu Åsnabrygg

Urheiluhieroja, Personal Trainer, hintaluokka 1

Toimipisteet

Niittykumpu